توضیحات و شرایط

توضیحات و شرایط

هشدار جدی :پیامک های ارسالی این سامانه تحت کنترل دقیق هستند ، ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف ، نظیر شکایت ، پزشکی ، جوک ، برنده شدن جایزه و دریافت اطلاعات اشخاص ، ارسال پیامک سیاسی (با مجوز یا بدون مجوز) ، هرگونه پیامک غیراخلاقی و … ممنوع میباشد

متخلفین توسط پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا) دستگیر خواهند شد .

لطفا از مرورگر IE (اینترنت اکسپلورر ) و یا نسخه های قدیمی مرورگرها استفاده نفرمایید . جهت استفاده بهینه از سامانه از نسخه های جدید مرورگرهای جایگزین (فایرفاکس ، اپرا ، گوگل کروم و …) استفاده نمایید

.:: درصورت ارسال چندین بار با این مرورگرها کلیه مسئولیت و ضرر و زیان وارده با مسئولیت شما خواهد بود ::.

برخی از جزئیات قرارداد فروش پیامک انبوه  (Bulk SMS) و خدمات ارزش افزوده (SMS Value Added Services) جهت اطلاع در زیر آورده شده است :

– در صورت خاتمه قراردادهای فی مابین فروشنده و اپراتورهای تلفن همراه کشور ویا قطع سرویس پیامک به هر دلیل، این قرارداد نیز به صورت اتوماتیک خاتمه یافته تلقی شده و طرفین مکلف به تسویه حساب می باشند.

– بهاء هر عدد پیامک بسته به تعداد خرید در هر درخواست برای ارسال به زبان فارسی به مشترکین شبکه همراه اول دائمی یا اعتباری بر اساس جداول درج شده در پیوست یک محاسبه   می شود.

– هزینه ارسال در اپراتور ۱۰۰۰ به زبان فارسی یا انگلیسی به مشترکین سایر اپراتورها (ایرانسل، تالیا، …) ۱٫۵ برابر طبق مبالغ مندرج در پیوست۱ می باشد.

– خریدار مجاز به استفاده از شارژ خریداری شده تا پایان دوره قرارداد می باشد.

– درصورتیکه قرارداد برای دوره های بعدی تمدید شود و یا قرارداد جدیدی با همین موضوع بین طرفین منعقد گردد، میزان شارژ خریداری شده و استفاده نشده به قرارداد جدید منتقل می گردد، اما اگر بنا به هر دلیلی خریدار از ادامه قرارداد انصراف داده و یا نسبت به تمدید قرارداد یا عقد قرارداد جدید با موضوع مشابه اقدام ننماید، هیچ مبلغی بابت شارژ خریداری شده عودت داده نخواهد شد.

– قرارداد فوق مشمول مالیات بر ارزش افزوده که هر سال توسط دولت اعلام می گردد، بوده و در هر صورتحساب در وجه فروشنده توسط خریدار پرداخت می گردد و در همان زمان به حساب اپراتور مربوطه واریز میگردد .

برای مثال در سال ۹۲ اپراتور مربوطه مبلغ ۶ درصد از مبلغ شارژ اعتباری را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده کسر میکند و ما هزینه جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده غیر از ان که به صورت خودکار دریافت میگردد دریافت نمیکنیم .

– در صورت ابلاغ بهای جدید پیامک از سوی اپراتورهای تلفن همراه کشور، قیمتهای فوق در قالب متمم قرارداد قابل تعدیل خواهد بود.

– قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­ فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد .

تا قبل از ارائه خدمات و ارائه پنل کاربری به مشتری ، مشتری حق انصراف داشته و مبلغ قابل عودت خواهد بود .

 توجه داشته باشید در سیستم جدید اپراتور ۱۰۰۰  کلیه شماره هائی که توسط مشتری درخواست می شود روند محسوب شده و در صورتی که توسط سیستم به صورت تصادفی انتخاب شود غیر روند محسوب می شود.

با توجه به فیلترینگ مخابرات قبل از ارسال انبوه به یک خط همراه اول و ایرانسل یک پیامک تست ارسال نموده ، سپس بعد از دریافت پیامک نسبت به ارسال انبوه اقدام فرمایید.

نحوه سفارش خط نمایندگی در سیستم جدید سامانه : نماینده گرامی جهت خرید لاین اختصاصی در سامانه جدید می بایست ابتدا کاربر مورد نظر خود را از پنل مدیریت با ذکر کامل مشخصات و پر کردن تمامی فیلد ها ایجاد نموده سپس از قسمت سفارش  شماره – استعلام شماره جدید، قسمت کاربر را بر روی نام پنل مربوطه تنظیم فرمایید.

– واگذاری شماره مجازی برای خریدار هیچ گونه حق مالکیتی ایجاد نکرده و صرفا به معنای ارائه خدمات ارسال و دریافت پیامک به صورت انحصاری از طریق شماره مذکور می باشد و منوط به پرداخت هزینه فعال سازی ، برای مدت یکسال اعتبار خواهد داشت. پس از گذشت یکسال با پرداخت مبلغ تعیین شده از فروشنده امکان تمدید برای یکسال دیگر وجود دارد. در صورت خاتمه قرارداد فعلی و عدم انعقاد قرارداد جدید به هر دلیل فروشنده هیچ تعهدی نسبت به شماره های واگذار شده نخواهد داشت.

– در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار طرفین قرارداد از قبیل جنگ، اعتصاب، آتش سوزی و زلزله به گونه ای که انجام تعهدات موضوع قرارداد را با مشکل مواجه نماید، مسئولیتی متوجه طرفین نخواهد بود و در صورت ادامه وضعیت فوق طرفین می توانند نسبت به فسخ قرارداد و تسویه حساب اقدام نمایند.

– هر گونه تغییر در شرایط و مفاد قرارداد حاضر با موافقت کتبی طرفین قرارداد (با امضاهای مجاز یا امضای نمایندگان تام الاختیار) معتبر خواهد بود.

تعهدات خریدار :

– الزام به رعایت ضوابط و استانداردهای ابلاغی ارائه شده از سوی شرکت های اپراتور تلفن همراه کشور و فروشنده.

– خریدار ملزم به رعایت قوانین دولت الکترونیکی از قبیل قوانین امنیتی سیستم های اطلاعاتی کامپیوتر و قوانین محرمانگی اینترنت می باشد.

– مسئولیت آثار سوء ناشی از ارسال پیام برای مشترکین و جبران خسارات به عهده  خریدار از جمله در مقابل تمام دستگاه های بازرسی و نظارتی است. علیهذا در این گونه موارد فروشنده نیز  می تواند جزء معترضین باشد.

– خریدار حق انتقال قرارداد به صورت کل را به فرد یا افراد غیر، بدون اخذ مجوز کتبی از فروشنده ندارد و در صورت مشاهده این موضوع فروشنده مجاز به فسخ یکطرفه قرارداد می باشد.

– خریدار متعهد می گردد کلیه اطلاعات ناشی از انجام موضوع قرارداد را محرمانه تلقی نماید و در صورت اثبات خلاف این امر، خریدار در قبال آن مسئول خواهد بود.

– مسئولیت حقوقی ناشی از کلیه پیامهای ارسالی به مشترکین تلفن همراه کشور درصورت هرگونه شکایت مستقیم یا غیر مستقیم به عهده خریدار است.

– پیامهای تجاری ناخواسته نباید بدون رضایت قبلی کاربران انتهایی فرستاده شود.

– فرستندگان پیامهای تجاری نباید از header های فریبنده جهت مخفی نمودن هویت فرستنده استفاده کنند و همچنین نباید از عناوین موضوعی اشتباه یا گمراه کننده استفاده نمایند.

– چنانچه قانون برای فرستندگان پیامها در شرایط خاص جریمه هایی پیش بینی نماید خریدار متعهد به پرداخت جریمه ها در صورت نقض قانون می باشد.

– خریدار متعهد می باشد کلیه قوانین مصوبه که ممکن است در آینده برای ارسال پیام چه به صورت عمومی از طرف قانونگذار و چه به صورت اختصاصی از طرف شرکتهای اپراتور تلفن همراه وضع گردد را اجرا نماید.

– برای پیامهای ناخواسته چنانچه کاربر دریافت کننده متحمل پرداخت شارژ (Receiving Party Pays) شود خریدار متعهد به جبران آن می باشد.

– اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط در صورت نیاز برای انجام فعالیت های موضوع قرارداد.

– مسئولیت پاسخگوئی به شکایات مشتری نهائی بعهده خریدار می باشد.

– محتوای پیام ارسالی می بایست با هر یک از اصول پنجگانه زیر مطابقت داشته باشد.

الف- با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد و در تضاد نباشد.

ب- باعث تشویش اذهان عمومی نگردد.

ج- مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد.

د- مغایر با اخلاق حسنه حاکم بر جامعه نباشد.

ه- با سیاستهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده راه های تماس  با ما از بخش ارتباط با ما استفاده نمائید

دیگر بخش های مرتبط :

 تعرفه و لیست قیمت سامانه پیام کوتاه کاربری

 تعرفه و لیست قیمت سامانه پیام کوتاه نمایندگی

 تعرفه و لیست قیمت خطوط اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰

 ورود به پنل پیام کوتاه

 توضیحات و شرایط

 خدمات ویژه

 شماره حساب و شماره کارت های بانکی

لینک های مرتبط :

  ارتباط با ما

 درباره اندیشه نو

 ایمیل های شرکت

 شماره تماس ها

 کد پستی و مختصات جی پی اس ( GPS ) دفتر

دیدگاهتان را بنویسید