مدیریت مدارک و تکمیل روند ثبت نام

مدیریت مدارک و تکمیل روند ثبت نام پنل ارسال پیامک ( SMS )

به اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم لطفا پس از ورود به ناحیه کاربری خود در پنل ، از بالای صفحه روی گزینه مدیرت مدارک کلیک کنید ، تصویر اسکن شناسنامه و کارت ملی خود را آماده کرده و در پنجره باز شده در صورتی که وضعیت تایید مدارک به حالت مدارک شما ارسال نشده است نسبت به بارگزاری مدارک اقدام نمائید بود روی کلید ارسال مدارک کلیک کنید تا گزینه های تصویر کارت ملی و تصویر شناسنامه و ایمیل آدرس برای شما در همین پنجره نمایش داده شود ، حال با کلیک بر روی choose file میتوانید تصویر فایل اسکن مدارک خود را برای آپلود در سایت از روی سیستم خود انتخاب کرده و به جهت ارسال مدارک بر روی کلید آپلود مدارک کلیک کنید .

– پس از تایید مدارک شما میبایست با آمدن به این صفحه در قسمت وضعیت تایید مدارک نوشته مدارک شما تایید شده است را مشاهده نمائید .

– در صورتی که مدارک خود را در سامانه ارسال ننموده اید می بایست حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت بعد از فعال شدن سامانه مدارک خود را از این بخش ارسال نمایید.

– مشخصات ثبت شده شما در سامانه به شرح زیر است و می بایست با مدارک آپلود شده مطابقت داشته باشد در صورتی که مشخصات اشتباه می باشد از بخش پشتیبانی جهت تصحیح اطلاعات اقدام نمایید.

نام ، نام خانوادگی ، نام شرکت ( واحد های حقوقی ) ، کد ملی ، شماره شناسنامه ، آدرس ، شماره تماس ، شماره همراه ، ایمیل آدرس .

دیدگاهتان را بنویسید